Лабораторна діагностика


Сучасну ветеринарну медицину важко уявити без хорошої лабораторної діагностики. Лабораторні дослідження дають лікарю цінну інформацію про функції органів і систем, без якої неможливо поставити точний діагноз і призначити правильне лікування. Призначаючи повторні аналізи в ході лікування, лікар може контролювати його ефективність і стежити за станом тварини.

Гематологічний аналіз крові проводять для кількісної оцінки кров`яних клітин (лейкоцитів, еритроцитів, тромбоцитів). Це дослідження є основним при діагностиці багатьох захворювань. Часто також необхідним є проведення мікроскопії мазка крові. За допомогою цього методу можна виявити деякі кров`яні паразити, клітини новоутворень, відхилення у вигляді клітин, що може допомогти у постановці діагнозу.

Біохімічне дослідження крові необхідне для оцінки функціональності внутрішніх органів. Виконуємо дослідження таких параметрів, як: альбумін, загальний білок, загальний білірубін, лужна фосфатаза, глюкоза, АЛТ, АСТ, сечовина, креатинін, холестерин, креатинеіназа, ГГТ, кальцій, фосфор, калій, натрій, жовчні кислоти.

Також проводимо експрес-діагностику на найпоширеніші інфекційні захворювання домашніх тварин.

Нижче пропонуємо Вам ознайомитися з основними нашими послугами:

– гематологічний аналіз крові (у вартість не входить забір крові) – 100 грн

– біохімічний аналіз крові – комплексне дослідження, 14 показників (у вартість не входить забір крові) – 220 грн

– аналіз сечі (використання тест-смужки та мікроскопія осаду) – 80 грн

З приводу детальних цін звертайтесь до нас за телефоном (0352)-42-02-00 і наш рецепціоніст люб`язно наддасть Вам всю необхідну інформацію.

Запрошуємо Вас скористатися нашими послугами і особисто переконатися у професійності наших лікарів та високому технологічному оснащенню нашої клініки.