Хірургічні процедури

Наше хірургічне відділення – серце нашого закладу і наша гордість. Його матеріально-технічне оснащення – беззаперечно найкраще у нашому місті.

Це окреме ізольоване приміщення. Тут постійно працює спеціальний рециркулятор, який забезпечує ефективну дезінфекцію приміщення. Спеціальний хірургічний стіл з нержавіючої сталі з регуляцією висоти забезпечує максимальну зручність для хірурга. Операційне поле підсвітлюється хірургічною лампою Dr. Mach, яка є еталоном хірургічних ламп у всьому світі.

Монітор пацієнта дає можливість анестезіологу контролювати багато фізіологічних показників під час проведення хірургічно втручання. Таке обладнання зменшує чимало ризиків. Тваринка підключена до різних модулів апарату за допомогою дротів – все, як у приватних лікарнях найвищого класу.

Нижче пропонуємо Вам ознайомитися з основними нашими послугами:

З приводу цін звертайтесь до нас за телефоном (0352)-42-02-00 і наш рецепціоніст люб`язно наддасть Вам всю необхідну інформацію.

Запрошуємо Вас скористатися нашими послугами і особисто переконатися у професійності наших лікарів та високому технологічному оснащенню нашої клініки.