Лікування

Ветеринарна клініка “Eurovet” складається з двох прийомних кабінетів та хірургічного відділення. Наявність сучасного високотехнологічного обладнання дає нам змогу проводити діагностику та лікування на найвищому рівні.

Ми велику увагу приділяємо профілактиці, відтак наші лікарі в першу чергу рекомендують регулярне проведення вакцинацій, збалансоване здорове харчування, протипаразитарні обробки, догляд за шерстю і шкірою тощо.

Вакцинації необхідні, щоб уберегти Вашого улюбленця від небезпечних інфекційних захворювань. Ми допоможемо вам підібрати найоптимальнішу вакцину.

Ми допоможемо Вам захистити Вашого улюбленця від паразитів, адже вони можуть спричиняти захворювання або симптоми, що завдаватимуть йому неабиякого дискомфорту.

Ви можете порадитися з нами щодо харчування Вашої тваринки і наші лікарі допоможуть Вам вибрати оптимальний раціон для неї.

Нажаль тварини старіють значно швидше ніж люди. Власники часто запізно виявляють ті чи інші хвороби у своїх улюбленців, тому радимо пам`ятати про профілактичні огляди та діагностичні обстеження, які допомагають ранньому виявленню захворювань.

Нижче пропонуємо Вам ознайомитися з основними нашими послугами:

З приводу детальних цін звертайтесь до нас за телефоном (0352)-42-02-00 і наш рецепціоніст люб`язно наддасть Вам всю необхідну інформацію.

Запрошуємо Вас скористатися нашими послугами і особисто переконатися у професійності наших лікарів та високому технологічному оснащенню нашої клініки.