Чіпування 


Чіпування – вирішення проблеми пошуку, ідентифікації та обліку тварин.

Щорічно в містах губляться тисячі собак і кішок. Хтось злякався гучного салюту, хтось кинувся за привабливою “дамою” або просто “на пошуки пригод” …

Для кожного власника втрата улюбленої тварини справжня трагедія, тим більше, що знайти зниклу тварину у великому місті – завдання практично нездійсненне.

Відповідальний господар заздалегідь передбачить можливу пропажу тварини. Ось тільки доступних для цього коштів не так вже й багато. Породистих тварин позначають клеймом, за яким через клуб собаківництва можна з’ясувати власника. На нашийник схильного до втечі пса чи кота можна прикріпити бирку або пенал з адресом і телефоном власника, або навіть забезпечити тварину мініатюрним передавачем. Але всі ці способи не позбавлені недоліків. Клеймо у вусі або паху згодом блідне і стає ледь помітним, крім того, нанесення татуювання є для тварини вкрай болючою процедурою. Бирка або пенал можуть загубитися. Системи радіопошуку в продажу практично відсутні.

Концерн «БАЙЄР» пропонує новий метод ідентифікації – підшкірне введення чіпа з унікальним ідентифікаційним номером, який залишається з твариною протягом всього його життя.

Ідентифікація тварин проводиться за допомогою системи TRACER. Ця система була розроблена в США і успішно застосовується в різних країнах Європи, Канаді, Сінгапурі та Японії. Компоненти системи TRACER виробляються в Швейцарії.

Працює система дуже просто.

Електронна мікросхема (чіп) в оболонці з біосумісного скла імплантується під шкіру тварини. Використання біосумісного скла дозволяє уникнути міграції чіпа під шкірою тварини. Імплантація капсули з мікрочіпом – легка, швидка і безболісна процедура, яку можна порівняти з щорічною вакцинацією. Капсулу, що знаходиться під шкірою, тварина не відчуває і не в силах втратити або пошкодити. TRACER зберігає інформацію протягом всього життя тварини.

У мікросхемі “зашитий” унікальний, що виключає підробку, 15-значний цифровий код, який зчитується безконтактним сканером. Код чипа відповідає міжнародному стандарту ISO 11784. Структура коду має такий вигляд: UKR 804 098 0000000000.

  • UKR країна реєстрації відповідно до міжнародного стандарту ISO.
  • 804 цифрове позначення країни реєстрації (804 Україна) відповідно до міжнародного стандарту ISO.
  • 098 позначення регіону реєстрації.
  • 000000000 індивідуальний номер, який присвоюється тварині.

Електронна система мікрочіпування дозволяє не тільки ефективно шукати втрачених собак і кішок. Наявність мікрочіпа спрощує систему проходження митного контролю під час подорожі з Вашим улюбленцем. Згідно директиви ЄС, з 03.07.2004 р. домашні тварини, які подорожують через кордони ЄС, повинні бути ідентифіковані мікрочіпом, з 2010 року тату не повинне використовуватись для ідентифікації домашніх тварин. Ідентифікація собак і кішок вкрай важлива для виключення підміни елітних тварин на виставках і під час подорожей.

chip