Оформлення паспорту


У нашій клініці ви можете оформити міжнародний ветеринарний паспорт для собаки чи кішки. Міжнародний ветеринарний паспорт оформляється як тваринам з родоводом, так і без нього. У паспорт вносяться такі дані:

  1. Прізвище та ініціали власника, його домашня адреса.
  1. Кличка, дата народження, стать, порода тварини, його забарвлення.
  1. Код мікрочіпа (якщо тварина чіпуєтся).
  1. Фотографія тварини (при необхідності).
  1. Дані про вакцинації з обов’язковим зазначенням дати, назви і серії вакцини.
  1. Інформація про проведені тварині хірургічних втручань (якщо тварина була кастрована/стерилізована).

Паспорт оформляється і заповнюється лікарем ветеринарної медицини. Всі дані про вакцинації і хірургічні втручання завіряються підписом лікаря, його печаткою і штампом ветеринарної клініки.

При проведенні вакцинації проти сказу клініка обов’язково видає ветеринарну довідку державного зразка, згідно з якою можна отримати документи для виїзду за кордон у державній ветеринарній службі. Довідка засвідчується печаткою клініки, печаткою і підписом лікаря, який провів вакцинацію.

Також наша клініка здійснює оформлення документів і відбір крові у собак і кішок для проведення дослідження титру на антитіла до вірусу сказу згідно з вимогами щодо ввезення собак і кішок в країни Європи – члени Євросоюзу. Сироватка крові з пакетом документів відправляється на дослідження в Державний науково-дослідний інститут лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м Київ). Для оформлення документів необхідно дотримуватись таких умов:

  1. Тварина повинна мати ветеринарний паспорт. Паспорт повинен бути грамотно оформлений, без орфографічних помилок і неточностей, дані про власника і тварину повинні бути вказані українською та англійською мовами. У паспорті на стор. 2 повинна стояти печатка установи, що оформила паспорт, і її штамп (якщо є).
  1. Тварина має бути чіпована. Код мікрочіпа повинен бути вклеєний в паспорт на внутрішній стороні обкладинки вгорі, або на спеціально відведеній для цього сторінці. Чіп повинен читатися сканером в області холки у тварини.
  1. Тварина має бути вакцинована від сказу. Вакцинація повинна бути проведена тільки вакцинами закордонного виробництва, зареєстрованими в Україні (Нобівак Rabies, Нобівак LR, Біокан Р). Вакцинація повинна бути проведена після чіпування або одночасно з нею.

Для оформлення документів при відборі проби крові у тварини на антитіла до вірусу сказу необхідно мати при собі:

– Паспорт тварини з відмітками про чіпування та вакцинацію від сказу.

– Копію закордонного паспорта власника (додається до пакету документів, що відправляються в лабораторію м.Києва).

– Термос з льодом або холодоагент, попередньо заморожений в морозильній камері – для упаковки проби сироватки крові перед відправкою.

pas (2)